Стоматологія у Харкові для всієї родини


Чому обирають нас

ЄВРОПЕЙСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ

Стоматологія SVdent – це новітні методики лікування зубів. Ми використовуєм сучасні стоматологічні матеріали та обладнання відомих світових виробників.

ЛІКАРІ ВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ

Стоматологи SVdent – це досвідчені лікарі, які постійно підвищують свою кваліфікацію. Ми дорожимо своєю репутацією в Харкові, створеної за 20 років нашої работи.

ПРОФЕСІЙНІ СЕРВІСИ

В стоматології SVdent Харків Ви швидко і безболісно вирішите будь-які проблеми з зубами, яснами та порожниною рота у повній відповідності з європейськими стандартами.

ІНДИВІДУАЛЬНА ТУРБОТА ПРО ПАЦІЄНТА

Кожен стоматолог має великий досвід роботи з пацієнтами з підвищеною больовою чутливістю та почуттям страху. Всі фахівці уважно ставляться до кожного пацієнта.

Стоматологія SVdent на пр. П.Григоренка 7, Нові Будинки

Відеоогляд:

Стоматологія SVdent на Салтівському шосе 244, Салтівка

Відеоогляд:

Стоматологія SVdent на пр. П.Григоренка 3, Нові Будинки

Відеоогляд:

Стоматологічні послуги

Лучшая стоматология в Харькове

Лікування карієсу

Від здоров’я зубів залежить стан усього вашого організму. Тому ми не рекомендуємо терпіти зубний біль і чекати його загострення. Тим більше, що сучасні стоматологічні процедури проводяться безболісно. звертайтеся до стоматолога-терапевта при перших ознаках дискомфорту в роті.

Стоматология Харьков - имплантация

Імплантація

Ідеальна посмішка та здорові зуби прикрашають людину, дають впевненість в собі та гарний настрій. Але у будь-якому віці бувають випадки втрати зубів у результаті травми або внаслідок запущеного стоматологічного захворювання. Тоді вам варто звернутися за допомогою до хірурга-імплантолога.

стоматология харьков клиника SV Dent

Брекети

Світова стоматологічна статистика наводить дані, що у 75% людей в світі є зубощелепні відхилення – цих випадках неправильний прикус. У цих випадках рекомендується спеціальне ортодонтичне лікування, метою якого є виправлення прикусу.

семейная стоматология харьков SV Dent

Чистка та відбілювання

Бажаєте мати здорові зуби та ясна починаючи з дитинства і на все життя? Тоді зверніть увагу на гігієну зубів. Станьте сучасною успішною людиною, яка піклується про себе, про своїх дітей та рідних і спрямовує багато зусиль, щоб бути здоровим!

SV Dent Стоматология Харьков недорого

Лікування кореневих каналів

Якщо у внутрішній простір зубу проникли бактерії (наприклад, з каріозної порожнини), то починається сільний запальний процес (пульпіт). Тоді стоматологу-ендодонтисту потрібно буде провести майже ювелірну роботу під мікроскопом, щоб врятувати зуб.

стоматология харьков цены

Протезування

Сучасна ортопедична стоматологія успішно вирішує проблеми частково або повністю зруйнованих зубів. Ортопедичні зубні протези дозволяють відновити прикус і жувальну функцію, а також повернути вам здорову усмішку.

стоматология харьков салтовка

Лікування ясен

Профілактику і стоматологічне лікування захворювань ясен проводять лікарі-пародонтологи . Це може бути відновлення тканин порожнини рота після запальних процессів або операційних втручань, також при симптомах кровоточивості ясен та пародонтиті.

стоматология харьков новые дома

Видаленя зубів

Коли вилікувати хворий зуб не вдається, тоді краще його видалити, щоб не допустити можливого запального процесу. Хірург-стоматолог проводить комплексну діагностику, эфективну анестезію (обезболювання), видалення зубу та відновлюючу терапію.

детская стоматология

Дитяча стоматологія

Враження дитини від дитячого стоматолога формує ставлення дорослої людини до зубного лікаря, тому в SVdent приділяють особливу увагу безболісному та комфортному лікуванню молочних зубів.

Наші стоматологи забезпечують комплексне і системне лікування зубів для всієї родини

В SVdent працюють більш 15 лікарів- стоматологів

Стоматологія SVdent – це 3 сучасних стоматологічних кабінета, розташованих у різних районах Харкова.

Тому у Вас є можливість обрати як стоматолога, так і зручне для Вас розташування у місті.


Відгуки пацієнтів

Здоров’я і вдячність пацієнтів – це найважливіший результат роботи наших стоматологів. А також, ми ні в якому разі не залишаємо без уваги жодне з ваших зауважень.

SVdent – комфортна і результативна стоматологія

Від здоров’я зубів залежить стан всього вашого організму. Тому ми не рекомендуємо терпіти зубний біль та дожитатися його загострення. Тим більше, що сучасні стоматологічні процедури проводяться безболісно. Крім того, своєчасна кваліфікована допомога стоматолога заощадить вам не тільки нерви, а й гроші.