Епідеміологічні заходи безпеки і правила перебування в стоматології

Шановні пацієнти! Важлива інформація!!

Просимо уважно ознайомитися і дотримуватися Правил перебування в стоматології в період карантину:

 • Перед приходом в стоматологію виміряйте будинку температуру, щоб передати цю інформацію адміністратору перед прийомом
 • Приходьте на прийом не раніше, ніж за 5-10 хв до призначеного часу. Якщо ви приїхали раніше – краще погуляти на вулиці.
 • Просимо приходити на прийом без супроводжуючих. Виняток – діти та особи, які потребують супроводі (1 людина). Кількість посадочних місць в холі обмежена!
 • Заходячи в приміщення стоматології необхідно надіти бахіли, вимити руки, а також обробити їх антисептиком, встановленим на стійці адміністратора
 • У зоні очікування прийому пацієнти повинні знаходитися строго в масках і на безпечній відстані один від одного. Для цього просимо заздалегідь потурбуватися про наявність маски у вас і дотримуватися відстані від будь-якого відвідувача за допомогою розмітки.
  !!! Відповідно до Постанови МОЗ України №211, всі, в тому числі і вакциновані громадяни, повинні носити маску в громадських місцях!
 • Якщо у Вас є ознаки ГРВІ, повідомте про це адміністратора, і ми перенесемо Ваш прийом. З ознаками ГРВІ приймаються пацієнти тільки з гострим болем!

Хочемо нагадати, що згідно з прийнятим Законом України “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» діють штрафи в розмірі від 17000 до 51000 грн. За порушення рекомендацій МОЗ, а також, якщо це спричинило підвищення числа захворюваності.
У тому числі перебування громадян в громадських місцях без респіраторів або захисних масок загрожує персональним штрафом на суму від 170 до 255 грн.

Для Вашої впевненості ми раді розповісти про 7 додаткових кроків, які ми робимо, щоб зробити кожне відвідування нашої стоматології було максимально безпечним. Ці дії доповнюють наші звичайні стандарти обслуговування, які відповідають всім рекомендаціям МОЗ для стоматологічної практики :

Дезінфекція рук пацієнтів

Кожного пацієнта ми просимо ретельно продезінфікувати руки перед тим, як увійти в клінічну зону нашої стоматології. У зоні очікування пацієнтів встановлені дозатори з антисептичним засобом.

Соціальне дистанціювання на місці

Менша кількість стільців, розмітка і корисні знаки роблять Ваше перебування в зоні очікування максимально безпечним.

Щоденні перевірки здоров’я нашої команди

Проводимо температурний контроль співробітників, а при наявності будь-яких ознак ГРВІ, просимо залишитися вдома і обов’язково звернутися до лікаря.

Прибирання після кожного прийому

Після кожного пацієнта ретельно протираємо і дезінфікуємо всі інструменти, обладнання та поверхні в кожному кабінеті.

Щоденне посилене прибирання та обробка

 • У кабінетах прийому пацієнтів проводимо дезінфекцію із застосуванням кварцових (бактерицидних) ламп. Ці лампи вбивають віруси, бактерії, цвіль, грибки, дріжджі, спори та інші інфекційні організми.
 • Ми також збільшили кількість обробок робочих поверхонь, стійки адміністратора, підлог, дверних ручок і т.д. із застосуванням дезінфікуючих засобів.
 • Збільшили кількість провітрювання приміщень.

Одноразові захисні костюми

При необхідності наша команда буде використовувати ще один рівень захисту, щоб звести до мінімуму поширення або поглинання переносимих по повітрю частинок.

Ніяких журналів або сторонніх предметів

Це може зробити нашу зону очікування менш цікавою, але робить її набагато безпечніше.

SVdent – комфортно та результативно

Від здоров’я зубів залежить стан всього вашего організму. Тому мы не рекомендуємо терпіти зубний біль та чекати його загостренняя. Своечасне кваліфіковане лікування заощадить вам не лише нерви, а і гроші.