Протезування зубів у Харкові

Стоматологічне протезування забезпечує Вам відновлення втрачених тканин зуба, заміщення відсутніх зубів, допомагає навіть у випадку повністю беззубих щелеп. В результаті зубні протези повертають можливість ретельного пережовування їжі.


протезування зубів харків

Методи протезування

Протезування є дуже популярною процедурою у сучасній стоматологічній практиці. Ортопедичні зубні протези дозволяють Вам відновити прикус та жувальну функцію, а також повернути собі здорову посмішку.
Основні види протезування розрізняють за способом фіксації протезів:

  • Незнімне протезування;
  • Знімне протезування;
  • Умовно-знімне протезування;
  • Протезування на імплантах.

Послуги протезування зубів

цирконієві коронки харків

Цирконієві коронки – від 4000 грн.

Сучасні, надійні та эстетичні коронки з оксиду цирконія, можуть бути також із керамічним зовнішнім шаром. Основні переваги – мінімальне обточування зуба, відсутність подразнень ясен, стабільність кольору.

безметалеві керамічні коронки харків

Безметалеві керамічні коронки – від 5500 грн.

Якщо Ви маєте підвищенні вимоги до естетичного зовнішнього вигляду, то радимо такі коронки для відновлення зубів у зоні посмішки. Матеріалом безметалевих керамічних коронок може бути кераміка E.max або полевошпатна кераміка.

металокерамічні коронки харків

Металокерамічні коронки – від 4500 грн.

Перевага металокерамічних коронок – це їх недорога ціна та широкий багаторічний досвід застосування. Каркас зубного протезу складається з металу, зовнішній шар керамічний з імітацією природнього кольору зуба.

зубний мост, мостовидний протез Харків

Мостовидні протези

Мостовидний протез складається з двох опорних коронок, між якими розміщуються один або декілька штучних зубів. Назва протезу походить з подібності такої конструкції на мост на двох опорах-зубах. Ціна протезування визначається після консультації стоматолога-ортопеда.

протезування на імплантах

Протезування на імплантах

Зубні протези на імплантах встановлюються при відсутності одного або декількох зубів підряд. Два імпланта забезпечують надійну фіксацію та відмінну функціональність всього протеза.

коронки на імпланти харків

Коронки на імпланти – от 3000 грн.

Конструкція та матеріал коронки на імпланти мало чим відрізняється від традиційних зубних коронок. Вони бувають металокерамічні, керамічні с диоксидом цирконія, металопластмасові.

Протезування All-on-4 в Харкові

All-on-4 и All-on-6

“Все на 4” та “Все на 6” – це сучасні способи протезування верхньої або нижньої щелепи на 4 або на 6 вживлених імплантах. Розміщення імплантів проводиться з максимальним охопленням кісткових тканин.

микропротезирование зубов инлей и онлей в харькове

Мікропротезування – від 3000 грн.

Це нова ефективная технологія відновлення пошкодженого зуба, використовуючи керамічні вкладки (інлей) та накладки (онлей). По суті це ті ж самі коронки, але вони покривають лише частину зуба.

бюгельні протези харків

Бюгельні протези – від 8000 грн.

Бюгельне протезування може призначатися при частковій адентії (відсутності частини зубів). Несучим элементом конструкції є дуга (бюгель) з міцного сплаву хрома та кобальту.

з'ємні зубні протези харків

Знімні зубні протези от 6000 грн.

Знімне протезування полягає у виготовленні индивідуальної ортопедичної конструкції з сілікону або пластику, яка одягається на нижню/верхню щелепу.

Наші стоматологи-ортопеди

SVdent – комфортно та результативно

Від здоров’я зубів залежить стан всього вашего організму. Тому мы не рекомендуємо терпіти зубний біль та чекати його загостренняя. Своечасне кваліфіковане лікування заощадить вам не лише нерви, а і гроші.