Методи пломбування зубів

лечение кариеса Харьков

Зубні пломби – це метод стоматологічного лікування, допомагаючий відновити функцію та зовнішній вигляд зубу, який пошкоджен або зруйнован. Такі пломби частіше всього використовуються для лікування порожнини в зубі, що виникла в результаті захворювання карієсом. Запломбувати зуб – це не дуже складна і дуже поширена процедура, яку можна безболісно виконати за один прийом.

Матеріали для пломбування

пломбирование зубов до и после

Для пломбування зубів в стоматології  SVdent Харків найчастіше застосовується композитний, білий або кольору зубів матеріал. Цей композитний полімерний матеріал виготовлений з комбинації пластика і скла, і, як правило, виглядає дуже природньо. Ми вважаємо, що композитний матеріал є відмінним варіантом для наших пацієнтів і ефективним варіантом лікування карієсу. Наші стоматологи зробили цей вибір також тому, що дотримуються рекомендацій новітніх стоматологічних технологій. А застосування сучасної анестезії робить все можливе, щоб кожен наш пацієнт відчував себе комфортно.

Які етапи входять в процес пломбування зубів?

установка фотополимерных пломб в Харькове
  1. Ваш стоматолог-терапевт знеболить область, що підлягає лікуванню, місцевою анестезією.
  2. Потім лікар підготує зуб, видаливши зруйновану частину зуба або існуючи старі пломбувальні матеріали. Розмір зубної пломби або кількість поверхонь зубів, потребуючих лікування, буде залежити  від зуба, а також від ступеню пошкодження або руйнування.
  3. Як тільки зуб буде підготовлений і очіщений, ваш стоматолог заповнить відсутню частину структури зуба композитним прломбувальним матеріалом. Лікар сформує матеріал так, щоб він максимально відповідав структурі колишнього зуба.
  4. Вас попросять прикусити, щоб переконатися, що ваші зуби зручно поєднуються один з одним. Стоматолог буде корегувати форму пломби, поки вона не стане зручною для вас.

Питання, що часто виникають:

Ознаки та симптоми: Як я дізнаюся, що мені можуть знадобитися пломби?

Каріозні порожнини можуть іноді викликати біль або чутливість до гарячого або холодного, а іноді – не викликати біль. У деяких випадках може спостерігатися руйнування на зовнішній стороні зуба. У інших випадках порожнину зуба може бути виявлена ​​тільки за допомогою рентгенологічного дослідження зубів і огляду стоматолога.

Як доглядати за зубними пломбами після процедури?

Загоєння після пломбування зубів відбувається, як правило, швидко і легко. Ваш стоматолог надасть вам інструкції після процедури, які включають в себе відмову від дуже гарячої або холодної їжі або напоїв, а також жувальних або твердих продуктів або закусок протягом певного періоду часу. Як тільки одужання буде завершено, ви зможете повернутися до нормального використання ваших зубов.

Як довго прослужать зубні пломби?

Зубні пломби можуть стояти досить довго, якщо про них правильно піклуватися. Ось чому дуже важливо дотримуватися правил гігієни порожнини рота в домашніх умовах, які включають чистку щіткою і зубну нитку, а також регулярні професійні огляди та чищення кожні 6 місяців.

У мене є амальгамні (срібні) пломби. Чи потрібно мені замінити їх?

Стоматологи SVdent Харків рекомендують замінювати пломби будь-якого типу при виникненні таких проблем, як знос, руйнування, біль, розтріскування або поломка зуба або пломби. Якщо ви помітили будь-які з перерахованих вище проблем, ми рекомендуємо якомога швидше звернутися до стоматолога для обстеження. Крихітні тріщини і знос пломб часто можуть бути виявлені під час регулярних оглядів і рентгенівських знімків на стоматологічному огляді

.

Вартість пломбування зубів

Вартість пломбування залежить, по-перше, від складності роботи, а, по-друге, від використаних пломбувальних матеріалів. Тут наведені лише деякі орієнтовні ціни на основні процедури пломбування:

Метод лікуванняЦіна, грн.
Пломба фотополімерна  “Vitremer” (США)600,00 – 700,00
Пломба фотополімерна  “Valux-plus” (США)500,00 – 600,00
Пломба фотополімерна “Charisma” (Німеччина)600,00 – 700,00
Пломба фотополімерна “Tetric n Ceram” 750,00 – 800,00

Якщо Вам потрібна більш детальна інформація по цінах, то подивіться тут:

Також дивіться:

SVdent – комфортно та результативно

Від здоров’я зубів залежить стан всього вашего організму. Тому мы не рекомендуємо терпіти зубний біль та чекати його загостренняя. Своечасне кваліфіковане лікування заощадить вам не лише нерви, а і гроші.