Лікування ясен у Харкові

Ллікування захворювань ясен – часто затребувана послуга в сучасній практичній стоматології. Спеціалізациєю лікаря пародонтолога є профілактика та усунення паталогій навколозубних тканин (пародонту).


Які бувають захворювання пародонту

лікування ясен харків

Багато людей помиляються, называючи всі хвороби в ясні “пародонтозом” або “пародонтитом”, часто взагалі не розрізняючи ці назви. Дійсно, іноді ранні симптоми прояву захворювання ясен схожи. Однак, клінічний характер запальних та деструктивних процесів у яснах буває різним. Тому, точну діагностику Ваших ясен може провести лише професійнй спеціалист пародонтолог. І не пропустіть момент звернутися до клініки, як тілько Ви помітили у себе на яснах:

  • покрасніння,
  • набряклість,
  • запалення,
  • кровоточивість,
  • неприємний запах з роту.

Адже це може бути початком одного з захворювань тканин пародонту. У цьому випадку Вам необхідно буде пройти курс пародонтологічного лікування.

Послуги по лікуванню ясен (Харків)

лікування ясен Харків

Лікування гінгівіту ➡️

Якщо Ваш діагноз гінгівіт, лікування може включати видалення бактеріального наліту та зубного камня ультразвуком, антимікробні та протизапальні процедури

лікування пародонтиту харків

Лікування пародонтиту ➡️

Щоб вилікувати пародонтит, Вам видалять зубні камні, проведуть протизапальну терапію та очистку пародонтальних кишень

Лікування пародонтозу ➡️

Пародонтоз не є запальним захворюванням, методи лікування залежать від його стадії. При ранній діагностиці можливо лікування парадонтозу вдома.

Вектор-терапія ➡️

Эфективне та безболісне зняття зубного наліту німецким апаратом “Вектор”. Відбувається очищення як на поверхні ясни, так і під ясной за допомогою ультразвуку.

Кюретаж ➡️

Кюретаж це стоматологічна хірургічна операція на яснах. Пацієнту перед процедурою проводять анестезію. Далі пародонтолог прибирає бактеріальний наліт під ясною.

Плазмоліфтінг ➡️

Плазмоліфтінг зміцнює тканину пародонту та покращує обмін речовин в ній. Це унікальна ін’єкційна процедура, для якої буде виготовлено препарат з плазми Вашої власної крові.

Відгуки про пародонтологів SVdent

Джерело відгуків: Мапи Google

Дякую лікарям Галич К.Г та Голобородько Д.Е за те, що врятували мої зуби та ясна. Ви найкращі лікарі у світі, я Вам дуже вдячний за Вашу роботу. Справжні професіонали своєї справи та просто гарні люди. Моя повага !

Виктор ЧЕ

Лікуюся у Котляровой Аліны Віталієвни, дуже уважний, акуратний та позитивний лікар!)
До цього лікувалася ще у двох лікарів у інших клініках з проблемою запалення ясен, нажаль ніяких змін не було(
Почала лікуватися в SVdent, вже після кількох прийомів побачила відмінний результат!!!

Анастасия Бублик

Хочу подякувати за професійне лікування ясен за допомогою вектор терапії. Дякую Лисак Вікторії Вікторівні за душевний підхід та увагу до моєї проблеми. Рекомендую лікаря та клініку SVdent.

Vladislav Voronov
пародонтолог харків відгуки

Вартість лікування ясен

Процедура лікування ясенВартість, грн.
Консультація стоматолога-пародонтолога0,0
Вектор –терапія (1 сеанс)2000,00 – 2200,00
Вектор-терапія в області 1 зуба200,00 – 300,00
Плазмоліфтінгвід 1400,00
Плазмоліфтінг в області 1 зуба або імплантів500,00
Шинування зубів2400,00 – 3000,00

Наши пародонтологи

SVdent – комфортно та результативно

Від здоров’я зубів залежить стан всього вашего організму. Тому мы не рекомендуємо терпіти зубний біль та чекати його загостренняя. Своечасне кваліфіковане лікування заощадить вам не лише нерви, а і гроші.