импланты могут омолодить вашу улыбку

Імплантація зубів у Харкові

Сучасні люди живуть активно довше, ніж коли-небудь раніше. Тоді як регулярне чищення зубів щіткою чи зубною ниткою дозволяє одним з нас зберігтиприродні посмішки на усе життя, в інших зуби болять і навіть випадають. Якщо ви втратили   зуб (чи декафлька зубів) у результаті травми чи захворювання зубні імпланти Харків можуть зробити молодшою вашу посмішку  та здоров`є порожнини роту.

имплантация зубов в Харькове

Оптимальні умови для імплантації

Ідеальні характеристики кандидата на імплантацію – це некурящий, у якого гарне здоров`є порожнини роту, у тому числі достатня кількість кістної ткани в щелепі, і абсолютно здорові ясна без ознак захворювання.

Що таке зубний імплант

Імплантат пуявляє собою штучний корень зуба у формі стержня, який хірург-стоматолог розміщає в кість щелепи. «Корень» частіше за все виготоаляється з титану, тому що цей метал добре зеднується з людською   кістью. Новий зуб потім прикріплюєтся до штучного  кореня. Зуб, як правило, є постійно закріпленим, рідко робиться зємним. Постійнні імпланти зубів більш стійкі і більш схожі на природні зуби.

сколько нужно зубных имплантов

Один чи декілька імплантатів

На практиці імплантати универсальні. Якщо вам бракує тільки одного зуба, один імплант з одним штучним зубом вирішать завдання. Якщо вам бракує декалька зубів підряд, то в стоматології SVdent у Харкові застосовуються два стратегічно розташованих імпланта, які підтримають постійний міст (рідко набор змінних зубів ). А якщо ви по невдачі втратили усі свої зуби, повний мост чи повний зубний протез можуть бут постійно зафіксовані у роті за допомогою потрібного стратегічної кількості   імплантів.

установка имплантов лучше чем зубной мост

Переваги імплантів перед протезами

Традиційні зубні мости і протези не прікріплені до кісткі і тому можуть бути нестабільними. Це може ускладнити процес їжи або впевненість посмішки. Імпланти виглядають не тільки більш природньо, але і відчуваються і діють більш як нормальні зуби, витримують більшу силу прикусу. І оскільки вони не спираються безпосередньо на сусідні зуби для підтримки, імпланти не ставлять під загрозу здоров’я ваших природних зубів. Фактично, звичайні мости розраховані на сім-десять років, а з кореневими каналами – навіть меньше, тоді як імпланти, як правило, зберігаються все життя.

Уход за имплантами после лечения

Догляд за імплантами після лікування

Що робити потім? Вважайте, що ваші штучні зуби-імпланти такі ж, як природні зуби. Точно також вони вимагають щоденного чищення зубів та зубної нитки. Точно також однаковим буде кількість регулярних оглядів у стоматолога. Як і у випадку з вашими проиродніми зубами, чим краще ви піклуєтесь про свої імпланти, тим довше вони прослужать вам.

Особливості імплантації в SVdent

Имплантація зубів в SVdent також включає в себе додаткові сервіси:

Коррекция увеличенной пазухи

Часто пазухи увеличиваются после потери верхних зубов. Это может препятствовать размещению зубных имплантатов в верхних задних областях рта, поскольку пазуха заполнена воздухом, и зубные имплантаты должны быть окружены твердой костью.

Трансплантация синус-лифта

Это хирургическая процедура, которая восстанавливает полость синуса до ее первоначального размера и заменяет кость, потерянную в результате увеличения синуса. Этот новый костный трансплантат обычно заживает от 9 до 12 месяцев, прежде чем зубные имплантаты могут быть введены в трансплантированную кость.

Аутогенная костная пластика

Иногда в идеальных местах для зубных имплантатов не хватает достаточного количества кости для поддержки имплантатов. В этих случаях часто необходимо «позаимствовать» кость из другой области рта и пересадить ее в дефектную область. Часто область выбора – от подбородка или задней части челюсти, где раньше были ваши зубы мудрости.

Подготовка места для имплантата

Когда зуб должен быть удален из-за инфекции, нередко теряется кость вокруг зараженного зуба. В этих случаях различные типы костной пластики могут быть сделаны одновременно с удалением зуба, чтобы облегчить установку зубного имплантата на более позднем этапе.

Компьютерное планирование лечения

У нас на компьютере установлено специальное программное обеспечение, которое позволяет нам оценивать вашу компьютерную томографию в трех измерениях с точки зрения качества кости, ее количества и местоположения кости, обеспечивая наилучшее возможное размещение ваших зубных имплантатов. Это также позволяет нам работать в тесном контакте с вашим стоматологом-реставратором, чтобы обеспечить идеальный результат в отношении ваших зубных имплантатов.

Уход за имплантатом

После завершения восстановления зубного имплантата важно поддерживать чистоту и отсутствие инфекций. Зубные имплантаты могут накапливать зубной налет и зубной камень так же, как зубы. Независимо от того, заменили ли вы один зуб имплантатом или несколько, потребуется профессиональный график очистки, чтобы сохранить ваши имплантаты здоровыми. Интервал времени для этих профессиональных уборок будет определяться вашими индивидуальными потребностями.

Ціни:

ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВВартість, грн.
Консультація стоматолога-імплантолога0
Установка внутрішньокістного імпланту Bauer’s Implants5 400,00
Установка внутрішньокістного імпланту MegaGen (Південна Корея)8 300,00
Установка внутрішньокістного імпланту Straumann (Швефцарія)18 000,00
Шаблон хірургічнийвід 2 000,00
Сінус-ліфтінг закритийвід 10 000,00*
Сінус-ліфтінг відкритийвід 19 000,00*
Кісткова пластикавід 12 000,00
Операційний набір600,00
* Ціна на сінус-ліфтінг залежить від вартості мареріалів, обраних пацієнтом

SVdent – комфортно та результативно

Від здоров’я зубів залежить стан всього вашего організму. Тому мы не рекомендуємо терпіти зубний біль та чекати його загостренняя. Своечасне кваліфіковане лікування заощадить вам не лише нерви, а і гроші.