Эстетична стоматологія у Харкові

Сучасна эстетична стоматологія – це эфективне відновлення природньої гарної посмішки, усунення сколів, тріщин, форми, кольору зубів. Уникальні реставраційні матеріали та найкращі методики роблять эстетичну стоматологію дуже популярною серед пацієнтів клінік.


Естетична стоматологія Харків

Естетичне відновлення зубів

Естетичну стоматологію часто називають косметичною. Дійсно, це дуже близькі поняття. Хоча робота стоматолога – це перш за все турбота про здоров’я зубів, термін “естетична” застосовується, коли мова йде в основному про досягнення косметичного ефекту з мінімальним впливом на сам зуб. Сучасні методи стоматології SVdent у Харкові дозволяють:

  • виправити форму зубів,
  • покращити колір зубів,
  • повністю відновити зовнішній вигляд зуба за допомогою естетичної реставрації.

Послуги эстетичної стоматології

керамічні вініри харків

Керамічні вініри – від 6500,00 грн.

На губну сторону Вашого зуба наклеюються тонкі керамічні накладки, які корегують його форму та колір. Вініри мають эстетичне та захисне призначення.

Художня реставрація зубів харків

Художня реставрація зубів – від 950,00 грн.

Пряма композитна реставрація фотополимерним матеріалом відновить Вашу природню форму зуба, усуне сколи, тріщини, вікове стирання та зміну кольору.

композитні вініри харків

Композитні вініри – від 1700,00 грн.

Вінір виготовляється прямо у Вас у ротовій порожнині підчас одного відвідування стоматолога: на зубну емаль нашаровується адгезивний композитний матеріал тонкими міцними шарами.

реставрація передніх зубів харків

Реставрація передніх зубів

Забезпечує эстетичне вирівнювання, усінення щілин між зубами, відновлення довжини, ширини, кольору та оптимальної формы зубів в зоні Вашої посмішки. Ціна залежить від кількості потрібних процедур.

естетичне відбілювання зубів харків

Відбілювання зубів – від 1900 грн.

Процедура відбілювання змінює відтінок Вашої зубної емалі на бажаний. Професійне відбілювання може бути ультразвуковим, хімічним та лазерним.

скайси у Харкові

Скайси, прикраси для зубів – від 650 грн.

Надати уникальності власній посмішці Ви можете, використовуючи скайси – декоративні накладки на поверхню зубів. Безпечні для здоров’я стрази (полудрагоцінні кристалли) наклеюються на емаль, не ушкоджуючи її.

Відгуки наших пацієнтів

Джерело відгуків: Мапи Google

Встановили композитні вініри в зоні усмішки і тепер я – СЯЮ!!! Зробили рівні та білі зубки, навіть не вірится що це мої! Хочеться посміхатися та посміхатися! Тепер це мій лікар на роки. Я щаслива, щто мені так пощастило із лікарем! Якщо ви бажаєте нову усмішку, то тильки до Грінберга Радислава Олександровича!!!

Алена А

Відмінна клініка, та гарне обслуговування! Лікарі професіонали. Ставив дитині брекети. Собі встановив вініри. Три визити і красиві зубки. Лікар Есміра Мухтарова, дуже уважно та дуже дбайливо працює з пацієнтом. Величезне дякую, за роботу! Дуже раджу.

Young5six

Дуже гарна клініка. Уважні та чуйні лікарі! Величезне дякую Радиславу Олександровичу, робила у нього реставрацію зубів. Дякую за шикарну посмішку)

Виолета Кудрич
эстетична стоматологія харків відгуки

SVdent – комфортно та результативно

Від здоров’я зубів залежить стан всього вашего організму. Тому мы не рекомендуємо терпіти зубний біль та чекати його загостренняя. Своечасне кваліфіковане лікування заощадить вам не лише нерви, а і гроші.