Комплексне лікування проблем прикусу та зміщення зубів і щелеп

выравнивание зубов Харьков

Ортодонтичне лікування, таке як брекетами, допомагає переміщати зуби, які вікривлені або не відповідають один одному за розташуванням. Ортодонтичне лікування усуває такі проблеми, сприяє збереженню здорового рота і відновленню красивої посмішки. Мережа стоматологій SVdent у Харькові пропонує найвищі стандарти ортодонтичного лікування в сучасній, комфортній обстановці з використанням новітніх технологій.

Гарна посмішка – ваше привітання світу

Вирівнювання зубів – це важлива частина вашого стоматологічного здоров’я. На жаль, не всі народжуються з ідеальними зубами. Нерівні зуби або проміжки між зубами можуть бути причиною збентеження або зниженої самооцінки. Неправильно зростаючи зуби або неправильний прикус також часто призводять до карієсу та іншим болючим зубним розладам.
Гарна новина для вас: сучасне ортодонтичне лікування може виправити неправильний прикус. Ідеальна посмішка зробить більш комфортним ваше життя.

брекеты Харьков цены

Як працюють брекети?

Брекети працюють, надаючи постійний тиск на зуби, так само, як звичайні вправи можуть допомогти іншим кісткам. Коли це відбувається, сполучна тканина в ваших яснах рухається і зсувається крихітими кроками. Це дозволяє кістці рости на місці, утримуючи ваші зуби в новому положенні. Це називається ремоделюванням кістки.

установка брекетов Харьков

Фаза активного лікування

Брекети є частиною «активного» компонента ортодонтичного лікування. Рух зубів і ремоделювання кістки відбувається коли дротова дуга тисне на зуби. Іноді упори необхідно для зупинки руху певних зубів, щоб інші могли правильно ориєнтуватися навколо них. Пружини або еластичні стрічки для тиску на зуб під певним кутом, щоб він вирівнявся в гармонії з іншими зубами.

Фаза утримання

Коли в активній частині ортодонтичного лікування рух зубів завершено, ваші зуби можуть виглядати ідеально, але повне лікування не завершено. Фаза утримання брекетів дуже важлива для того, щоб ваші зуби залишалися на своїх місцях. Щоб змусити ваші зуби рухатися, потрібен час. І потрібен час, щоб цей рух припинився і  кістки виросли навколо зубів. Це особливо вірно для більш молодих пацієнтів і дітей, чиї кістки щелепи часто все ще ростуть та розвиваються під час та після фази активного лікування. Ось чому так важливо носити брекети відповідно до рекомендацій вашого ортодонта – щоб після ви могли насолоджуватися результатами своїх зусиль все життя!

Брекети складаються з трьох основних компонентів:

брекеты Харьков цена
  1. Кронштейни – виготовлені з металу або кераміки (кольору зубу). Кронштейни кріпляться до кожного зуба або за допомогою склеювання (наприклад, клею або цементу), або за доплмогою стрічки.
  2. Арочна дуга – тонкий металевий дріт, який проходить через кожну скобу і забезпечує силу і тиск, що використовуються для переміщення зубів.
  3. Еластиків – відомих як «лігатури». Лігатури бувають різних кольорів та використовуються для утримання арочної дуги на місці. Лігатури зазвичай змінюються при кожному коригувальному візиті.

Технології та матеріали брекетів в Харкові

Незважаючи на те, що брекети існують вже досить давно, в матеріалах і методах ортодонтичних брекетів було багато розробок і вдосконалень. Це робить їх незмінно чудовим і ефективним варіантом вирівнювання зубів для багатьох людей різного віку.

Металеві брекети є найбільш поширеним варіантом ортодонтичного лікування в Харкові. Його найбільш часто обирають наші пацієнти. Дужки тепер менше, ніж були багато років тому, з більш низьким профілем на зубі. Це робить їх більш зручними для носіння, і їх легше захистити за допомогою капи. Менша площа поверхні кронштейнів також дозволяє легше утримувати їх в чистоті, ніж кронштейни, які використовувались багато років назад. Арочні дуги також розвиваються – метал в арочної дуги стає ще міцніше, коли активується в роті.

Прозорі (керамічні) брекети є відмінним варіантом лікування, коли вам потрібна ефективність традиційних брекетів разом з їх непомітністю. Прозорі брекети виготовлені з кераміки і часто поєднуються з білими або матовими дугами і прозорими резинами. Є також дужки зубного кольору. Ваш ортодонт може порекомендувати прозорі брекети або зубного кольору, щоб ближче відповідати вашому природного відтінку зубів.

Старший администратор стоматологии SV Dent Елена общается с пациенткой

Чи готові дізнатися більше про брекети і дізнатися, який варіант краще для вас? Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб почати консультацію! 

Ціни:

ОРТОДОНТИЧНЕ ЛІКУВАННЯВартість, грн.
Первинна консультація пацієнта, огляд і складання плану лікування400,00
Повторна консультація (діагностичні моделі, фото)300,00
Брекети металеві “3М” США16000,00*
Брекети сапфірові “3М” США20000,00*
Брекети самолігуючі металеві “DAMON Q” США24000,00*
Брекети самолігуючі сапфірові “DAMON Q” США27000,00*
Брекети самолігуючі металеві ” Orthodontics” США22000,00*
Брекети металеві SIA Hexagon. Micro Fit (Італія)14000,00*
Брекети сапфірові SIA Dream (Італія) 17000,00*
Брекети самолігуючі металеві SIA ZIP (Італія) 18000,00*
Брекети самолігуючі сапфірові SIA ZIP CLEAR (Італія) 2000,00
Зняття брекет-системи + ретейнер + чистка Air Flow2000,00*
Установка ретейнеру TRIPELFEX2000,00*
Капа – ретейнер2000,00
Знімна пластинка – ретейнер2000,00**
Знімна ортодонтична пластинка з гвинтом3500,00**
* 1 щелепа
** 1 пластинка

SVdent – комфортно та результативно

Від здоров’я зубів залежить стан всього вашего організму. Тому мы не рекомендуємо терпіти зубний біль та чекати його загостренняя. Своечасне кваліфіковане лікування заощадить вам не лише нерви, а і гроші.