Брекети

Вартість установки брекет-систем

Метод лікуванняЦіна, грн.Примітки
Консультація ортодонта100,00
Брекети металеві8000,00На одну щелепу
Брекети керамічні9 000,00На одну щелепу
Комбіновані (металеві + сапфірові) брекети8 500,00На одну щелепу
Брекетыи сапфірові12 000,00На одну щелепу
Брекети самолігуючі залізні13 000,00На одну щелепу
Брекети самолігуючі керамічні15 000,00На одну щелепу
Брекети самолігуючі сапфірові15 000,00На одну щелепу
Ортодонтична капа Ortosnаp1 700,00Одна капа
Капа - ретейнер1 500,00
Знімна пластинка ретейнер1 100,00Одна пластинка
Знімна ортодонтична пластинка / б гвинта4 000,00Одна пластинка
Знімна ортотонтична пластинка з гвинтом4 000,00Одна пластинка
Міофункціональний трейнервід 3 000,00
Трейнер Міобрейсвід 3 000,00
Установка швидкого піднебного розширювача5 000,00
Елайнер1 600,00На одну щелепу

Стоматологи SV Dent, які проводять вирівнювання зубів брекетами

Вирівнювання зубів, брекети - SV Dent Харьков

Комплексне лікування проблем прикусу, зміщення зубів і щелеп у дорослих, а також проблем зростання щелеп у дітей.

Ортодонтичне лікування, таке як брекетами, допомагає переміщати зуби, які вікривлені або не відповідають один одному за розташуванням. Ортодонтичне лікування усуває такі проблеми, сприяє збереженню здорового рота і відновленню красивої посмішки. Мережа стоматологій SV Sent у Харькові пропонує найвищі стандарти ортодонтичного лікування в сучасній, комфортній обстановці з використанням новітніх технологій.

выравнивание зубов Харьков

Гарна посмішка – ваше привітання світу

Вирівнювання зубів – це важлива частина вашого стоматологічного здоров’я. На жаль, не всі народжуються з ідеальними зубами. Нерівні зуби або проміжки між зубами можуть бути причиною збентеження або зниженої самооцінки. Неправильно зростаючи зуби або неправильний прикус також часто призводять до карієсу та іншим болючим зубним розладам.
Гарна новина для вас: сучасне ортодонтичне лікування може виправити неправильний прикус. Ідеальна посмішка зробить більш комфортним ваше життя.

Як працюють брекети?

Брекети працюють, надаючи постійний тиск на зуби, так само, як звичайні вправи можуть допомогти іншим кісткам. Коли це відбувається, сполучна тканина в ваших яснах рухається і зсувається крихітими кроками. Це дозволяє кістці рости на місці, утримуючи ваші зуби в новому положенні. Це називається ремоделюванням кістки.

Фаза активного лікування

Брекети є частиною «активного» компонента ортодонтичного лікування. Рух зубів і ремоделювання кістки відбувається коли дротова дуга тисне на зуби. Іноді упори необхідно для зупинки руху певних зубів, щоб інші могли правильно ориєнтуватися навколо них. Пружини або еластичні стрічки для тиску на зуб під певним кутом, щоб він вирівнявся в гармонії з іншими зубами.

Фаза утримання

Коли в активній частині ортодонтичного лікування рух зубів завершено, ваші зуби можуть виглядати ідеально, але повне лікування не завершено. Фаза утримання брекетів дуже важлива для того, щоб ваші зуби залишалися на своїх місцях. Щоб змусити ваші зуби рухатися, потрібен час. І потрібен час, щоб цей рух припинився і  кістки виросли навколо зубів. Це особливо вірно для більш молодих пацієнтів і дітей, чиї кістки щелепи часто все ще ростуть та розвиваються під час та після фази активного лікування. Ось чому так важливо носити брекети відповідно до рекомендацій вашого ортодонта – щоб після ви могли насолоджуватися результатами своїх зусиль все життя!

брекеты Харьков цены
сколько стоят брекеты Харьков
установка брекетов Харьков

Брекети складаються з трьох основних компонентів:

  1. Кронштейни – виготовлені з металу або кераміки (кольору зубу). Кронштейни кріпляться до кожного зуба або за допомогою склеювання (наприклад, клею або цементу), або за доплмогою стрічки.
  2. Арочна дуга – тонкий металевий дріт, який проходить через кожну скобу і забезпечує силу і тиск, що використовуються для переміщення зубів.
  3. Еластиків – відомих як «лігатури». Лігатури бувають різних кольорів та використовуються для утримання арочної дуги на місці. Лігатури зазвичай змінюються при кожному коригувальному візиті.

Технологии и материалы брекетов в Харькове

Несмотря на то, что брекеты существуют уже довольно давно, в материалах и методах ортодонтических брекетов было много разработок и усовершенствований. Это делает их неизменно превосходным и эффективным вариантом выравнивания зубов для многих людей всех возрастов.

Металлические брекеты являются наиболее распространенным вариантом ортодонтического лечения в Харькове. Его наиболее часто выбирают наши пациенты. Скобки теперь меньше, чем были много лет назад, с более низким профилем на зубе. Это делает их более удобными для ношения, и их легче защитить с помощью каппы. Меньшая площадь поверхности кронштейнов также позволяет легче содержать их в чистоте, чем кронштейны, используемые много лет назад. Арочные проволоки также развиваются – металл в арочной проволоке становится еще прочнее, когда активируется во рту.

Прозрачные (керамические) брекеты являются отличным вариантом лечения, когда вам нужна эффективность традиционных брекетов вместе с их незаметностью. Прозрачные брекеты изготовлены из керамики и часто сочетаются с белыми или матовыми дугами и прозрачными резинами. Имеются также скобки зубного цвета. Ваш ортодонт может порекомендовать прозрачные брекеты или зубного цвета, чтобы более близко соответствовать вашему естественному оттенку зубов.

брекеты Харьков цена
Старший администратор стоматологии SV Dent Елена общается с пациенткой

Готовы узнать больше о брекетах и ​​узнать, какой вариант лучше для вас? Свяжитесь с нами сегодня, чтобы начать  консультацию! У нас есть 3 стоматологии в городе Харькове, выберите ближайшую к вам.